Mamak Evden EveMamak nakliyat firmasıMamak evden eve nakliyat

İletişim: 0539 572 23 55

Evren Şehirler Arası Nakliyat


Evren Şehirler Arası Nakliyat


Evren şehirler arası nakliyat hizmetinin uzman kadrolarımız ile yerinde ve zamanında profesyonel şekilde yerine getiriyoruz. Şehirler arası nakliyat Evren bölgesi başta olmak üzere ülkemizin her bölgesinde ihtiyaç duyulan ve talep edilen bir hizmet biçimidir. Evren şehirler arası taşımacılık uzman kişi ve kurumlar aracılığı ile yapılmalıdır. Aksi takdirde sorun ve problemler yaşanmaktadır. Bunun örneklerini görmek çok basittir. Bu nedenle taşıma konusunda uzun yıllar görev yapmış ve müşteri memnuniyetine önem veren Evren şehirler arası nakliyat firmaları ile çalışmanız sizlerin zamanında, korunaklı ve kusursuz şekilde taşınmanızı sağlar.

Evren Şehirler Arası Taşımacılık Firmaları


Evren şehirler arası taşımacılık firmaları sayısı her geçen gün daha fazla arttığı gibi sunulan hizmetin değerinde ise buna eş durumlu olarak bir düşme söz konusudur. Bunun nedenlerin başında sektör içerisinde hizmet sunan Evren şehirler arası nakliyat firmalarının birbirleri ile rekabet içerisinde olmasıdır. Rekabet sisteminin olması hizmetin kaliteli olmasını sağlar. Ancak şehirler arası nakliyat sektörü için bu tam tersi bir durum olmaktadır.

Evren Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları


Evren şehirler arası nakliyat fiyatları tespit edilmesi için eşya miktarı ve işinizin detayları hakkında bilgi sahibi olan Evren şehirler arası nakliyat firması yetkilisi sizlere net fiyat belirlemektedir. Evren şehirler arası nakliyat fiyatları şu şekilde oluşmaktadır.

Evren bölgesine en yakın şehre taşınılacak eşya 1+1 ise kilometre başına 4,00 Türk Lirası hesaplanmaktadır. Buna ek olarak çalışacak personel ücreti de hesaplanarak bir ücret belirlenir. 1+1 eşya taşıma işlemi için 3 personel görev yapar ve personel günlük ücreti 100 tl olarak hesaplanır. Gideceği mesafe arası kilometre ile kilometre ücreti olan 4 tl çarpılır. 1+1 eşya için 3 personel, 2+1 eşya için 4 personel, 3+1 eşya için 5 personel ve 4+1 eşya için 6 personel görev yapmaktadır. Evinizin büyüklüğü yani oda sayısına göre kaç personel görev yapacağı ile kilometre hesabını toplayarak Evren şehirler arası nakliyat ücretinizi elde etmiş olursunuz.

Evren Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat


Evren şehirler arası evden eve nakliyat talebinize hızlı şekilde cevap vermekteyiz. Gideceğiniz yeni adresinize eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Ayrıca sözleşme ve sigorta ile eşya güvencesi sunuyoruz. Evren şehirler arası evden eve nakliyat için bizleri tercih ederek taşınma işleminin stresinden kurtulmuş olursunuz.


Evren şehirler arası nakliyatEvren şehirler arası taşımacılıkEvren şehirler arası nakliyat firmalarıEvren şehirler arası evden eve nakliyat