Mamak Evden EveMamak nakliyat firmasıMamak evden eve nakliyat

İletişim: 0539 572 23 55

Mamak Evden Eve Nakliyat


Mamak Evden Eve Nakliyat


Mamak evden eve nakliyat işleminde firma olarak daima büyük bir hassasiyet ve önemle müşterilerimize hizmet etmeyi sürdürmekteyiz. Hizmetlerimizden biri olan, evden eve nakliyat hizmeti firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Böylelikle her zaman müşterilerimize kalite gerektiren bir hizmetin sunulması gerektiğine inanmışızdır. Bu uğurda çalışarak hizmetlerimize ara vermeden devam etmeyi başardık. Evden eve nakliyat işlemlerinizde eşyalarınızı eski evinizden yeni evinize taşırken, kesinlikle hasar görmeden taşınmasını gerektiğini düşünürüz. Çünkü eşyalar başka bir yere taşınması söz konusu olduğunda endişeler tavan yapmaktadır. Bu endişeleri tamamen rafa kaldırıyoruz.

Nasıl mı açıklayalım:

Mamak evden eve nakliyat hizmetinde müşterilerimizin eşyalarını düşünerek, bir plan ve proje çerçevesinde taşımasını gerçekleştiriyoruz. İlk olarak eksper arkadaşımız ev eşyalarınızı yerinde görerek, sizlere uygun bir fiyat teklifini sunar. Sonra taşınma günü gerekli malzemelerin ambalajlanmasını hazırlayıp, eşyalarınızın ambalajlanmasını ve paketlemesini yapıyoruz. Daha sonra eşyalarınızın boyutuna ve hacmine göre en uygun aracımızı hazırlayıp gerekli bakımını titizlikle yapıyoruz. Eşyalarınızın taşınmasını gerçekleştiren ekibimizi hazırlıyor ve taşınma günü geldiğinde evden eve nakliyat işlemine başlıyoruz.

Mamak evden eve nakliyat sürecinde bu noktaya geldiğimizde işimiz tamamıyla bitmiyor. Tüm hızıyla hizmete sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin değerli eşyaları olan para ve ziynet eşyalarını toplayarak yanlarına almaları konusunda sıkıca tembihliyoruz. Aksi takdirde eşyalarınızın kaybolması halinde firmamızın hiçbir mesuliyet kabul etmeyeceğini dile getiriyoruz. Deneyimli elemanlarımız avizelerin ve perdelerin sökümüyle işe başlar. Alanında uzman marangozcumuz sökümü yapılacak mobilyaların sökümünü yapar ve ambalajlayarak korunaklı hale getirir. Bütün eşyaların ambalajlanması bittikten sonra deneyimli taşıma elemanlarımız eşyalarınızı aracımız içine götürüyor ve işimiz bununla da kalmıyor. Eşyalarınızı araç içi istiflemesini yapıyoruz ki aracımız seyir halindeyken eşyalarınız olası hasara karşı korunaklı olsun. Son olarak eksik bir şey var mı diye sormayı ihmal etmiyoruz. Sizin de onayınızı aldıktan sonra artık aracımız yeni evinize doğru hareket etmeye başlar. Yeni evinize geldiğimizde tecrübeli elemanlarımız eşyalarınızı istediğiniz yere yerleştirir. Bu arada marangozcumuz tarafından eski evinizde sökümü yapılmış tüm eşyalarınızın kurulumu tekrar yapılıp kullanıma hazır hale getiririz. Taşıma bittiğinde, elemanlarımız taşıma bittiğine dair formu sizlere imzalatarak oradan ayrılırlar.

Mamak evden eve nakliyat sürecini firma olarak tüm detaylarıyla böyle gerçekleştirip, değerli müşterilerimizi memnun etmenin onurunu yaşıyoruz. Sizlere hizmet etmek için çıktığımız bu meşakkatli yolda hizmetlerimize en sorunsuz şekilde devam edeceğimizden eminiz.