Mamak Evden EveMamak nakliyat firmasıMamak evden eve nakliyat

İletişim: 0539 572 23 55

Mamak Şehirler Arası Nakliyat


Mamak Şehirler Arası Nakliyat 


Mamak şehirler arası nakliyat hizmetinde bulunan firmamız, tüm hizmetlerimizde olduğu gibi şehirler arası nakliyat hizmetinde de tüm hızıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Kuşkusuz ki şehirler arası nakliyat hizmeti zor bir iştir. Ama firma olarak bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerimize kolaylıkla şehirler arası nakliyat hizmetini sunarak, onlar için kolay hale getirmekteyiz. Nasıl mı kolay hale getiriyoruz kısaca değinelim. İlk başta firmamız tarafından evinize ücretsiz ekspertiz arkadaşımızı yolluyoruz. Evinize gelen eksper çalışanımız binanızın durumunu, aracın gideceği güzergahı, kat durumu ve eşyaların boyutu gibi detaylı bir inceleme yapıp rapor oluşturur. Bu arada eksper arkadaşımızın fiyat teklif verme yetkisi vardır. Gerekli durumlarda raporunun orda sunumunu gerçekleştirerek, sizlere uygun fiyat teklifini verir. Sizlerde bu teklifi kabul ettiğiniz takdirde, çalışanımız taşınma tarihi belirledikten sonra gerekli evrakları firmamıza teslim eder. Taşınma günü geldiğinde deneyimli personellerimiz taşınma işlemine başlarlar.

Mamak şehirler arası nakliyat işleminde bu aşamaya geldiğimizde işimiz asıl yeni başlıyor. Deneyimli elemanlarımız öncelikle eşyalarınızın ambalajlanmasını yaparak korunaklı hale getirirler. Eşyalarınız havalı naylon sistemiyle taşımacılığın vazgeçilmezi olan ambalajlama ile eşyaları detaylı şekilde ambalajlanmasını yaparlar. Böylece araç seyir halindeyken oluşabilecek hasar önlenmiş olur. Bununla kalmıyoruz hizmete devam ediyoruz. Taşıma elemanlarımız eşyalarınızı bir yandan indirirken, biryandan da eşyalarınızı araç içinde düzenli olarak istiflemesini yaparız. Eşyalarınızın araç içindeki istifleme işlemi bittikten sonra aracımız şehirler arası nakliyat işleminizi yerine getirmek için yola çıkar.

Mamak şehirler arası taşımacılık hizmetine başladığımızda aracımız eski evinizden yeni evinize doğru hareket ederek yeni adresinize ulaşır. Yeni evinize vardığımızda eşyalarınızı hemen kapı önünde bırakıp oradan ayrılmıyoruz. Korsan firmalar gibi eşyalarınızı bir köşeye atıp kaçmıyoruz. Eski evinizden aldığımız eşyalarınızı dilediğiniz kata çıkarıyoruz. Eşyalarınızı evin içine dizayn ediyoruz. Daha sonra sizlere sorarız. Yapabileceğimiz başka bir şey var mı diye sizlerin onayıyla bizlerde oradan ayrılıyoruz. Mamak şehirler arası nakliyat hizmetini değerli müşterilerimizin dilediği şekilde gerçekleştirip, onlara sorunsuz bir hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz ve sunacağımız tüm hizmetlerin hedefi, daima müşterilerimizin bizlerden memnun kalmasıdır. Yoksa ucuz işgücüyle müşterilerimizi kandırmakla hiçbir güvenin kazanılmayacağına adımız gibi eminiz. Çünkü güvende uzman bir firma olarak müşterilerimizin nasıl hizmet beklediğini biliyoruz. Mamak evden eve nakliyat konusunda bilgi sahibi olmak ve ücretleri öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.